Vår kvalitet som elektroentreprenør er avhengig av hver enkelt ansatt.

Derfor er vi stolte av denne muntre gjengen av elektrikere og administrasjon, som hver dag yter sitt beste i Hå på Jæren.

Ansatte:

Vår kvalitet som elektroentreprenør er avhengig av hver enkelt.

Derfor er vi stolte av denne muntre gjengen, som hver dag yter sitt beste.

Vi holder til på Vigrestad – et levende samfunn i Hå kommune.

Elektrofag Jæren – din kontakt innen elektrotjenester, smarthus og elektriker i Hå, Jæren.

Torbjørn Rugland
Daglig leder
932 05 602
torbjorn@elektrofag.no

Ingvar Risa
Registret installatør
932 05 610
ingvar@elektrofag.no

Arnfinn Eggebø
Prosjektleder Bolig
932 05 616
arnfinn@elektrofag.no

Karl Eivind Andreassen
Elektriker
932 05 606
karl.eivind@elektrofag.no

Tom Rugland
Elektriker
932 05 603
tom@elektrofag.no

Turid Jonassen
Sentralbord
51 79 11 70
turid@elektrofag.no

Rolf Tore Vigrestad
Økonomiansvarlig
932 05 607
rolf.tore@elektrofag.no

Widar Fuglestad
Prosjekt
932 05 605
widar@elektrofag.no

Egil Magnus Aanestad
Elektriker
932 05 612
egil.magnus@elektrofag.no

Audun Myklebust
Elektriker
932 05 609
audun@elektrofag.no

Alf Ove Friestad
Elektriker
454 51 880
alf.ove@elektrofag.no

Terje Larsen
Prosjektutvikler / industri / næring
948 36 939
terje@elektrofag.no

Henrik Herikstad
Elektriker
932 02 940
henrik@elektrofag.no

Bengt Midtun Sundvor
Elektriker
932 01 740
bengt@elektrofag.no

Raymond Nord-Varhaug
Elektriker
992 58 437
raymond@elektrofag.no

Sven Sturla Håland
Elektriker
910 04 997
sven.sturla@elektrofag.no

Joakim Hølland
Elektriker
900 96 119
joakim@elektrofag.no

Razvan Vizitiu
Elektriker
462 46 963
razvan@elektrofag.no

Helge Skretting
Elektriker
480 35 124
helge@elektrofag.no

Kim Tore Holen
Elektriker
950 86 104
kim.tore@elektrofag.no

Gabriel Vigrestad
Prosjektutvikler / Svakstrøm
948 38 414
gabriel@elektrofag.no

Jan Olav Gabrielsen
Elektriker / Svakstrømstekniker
932 05 608
jan.olav@elektrofag.no

Nils Arne Fosse
Servicemontør
915 82 133
nafosse@elektrofag.no

Kurt Inge Sirevåg
Elektriker
932 05 615
kurt.inge@elektrofag.no

Ragnvald Skretting
Elektriker
466 26 381
ragnvald@elektrofag.no

Helge Risa
Elektriker
974 93 289
helge.risa@elektrofag.no

Kristoffer T. Sandvik
Elektriker
932 05 604
kristoffer@elektrofag.no

Jan Ove Ege
Elektriker
465 47 406
jan.ove@elektrofag.no

Jan Tore Rugland
Elektriker
974 89754
jan.tore@elektrofag.no

Thomas Eggebø
Elektriker
974 79 428
thomas.eggebo@elektrofag.no

Thomas Stokkeland
Elektriker
466 25 754
thomas@elektrofag.no

Andreas Høidal
Elektriker
400 97 976
andreas@elektrofag.no

Øystein Dyrøy Jørgensen
Elektriker
900 53 451
oystein@elektrofag.no

Ole Johan Friestad
Elektriker
901 24 435
ole.johan@elektrofag.no

Geir Rangen
Elektriker
932 05 611
geir@elektrofag.no

Lovise Espedal
Elektriker
970 75 889
lovise@elektrofag.no

Tor Inge Auestad
Elektriker
950 76 473
tor.inge@elektrofag.no

Arnstein Sirevåg
Elektriker
924 14 980
arnstein@elektrofag.no

Ingve Fauskanger
Elektriker
932 05 613
Ingve@elektrofag

Abraham Rugland
Elektrikerlærling
478 50 234
abraham@elektrofag.no

Ole Andre Haugstad
Elektrikerlærling
472 63 896
ole.andre@elektrofag.no

Jon Andre Ueland Langerak
Elektrikerlærling
481 36 703
Jon.andre@elektrofag.no

Jan Audun Nodland
Elektrikerlærling
974 76 634
jan.audun@elektrofag.no

Rasmus Pollestad
Elektrikerlærling
974 89 754
rasmus@elektrofag.no

Johanne Dorthea Vigrestad
Elektrikerlærling
908 51 391
johanne@elektrofag.no

Lars Harbo
Elektrikerlærling
908 24 096
lars@elektrofag.no

Nils Helge H Sandsbråten
Elektrikerlærling
456 64 936
nils.helge@elektrofag.no

Kristian Rugland
Elektrikerlærling
942 03 775
kristian@elektrofag.no

Glenn Rugland
Elektrikerlærling
471 46 299
glenn@elektrofag.no

Espen T Salte
Elektrikerlærling
451 87 022
espen.salte@elektrofag.no